پکیج کامل کرم و صابون گوری

کرم و صابون روشن کننده پوست

همه فروشگاهها ائم از اینترنتی و فروشگاههای سطح شهر در مورد فروش کرم و صابون گوری با سرسختی تمام ادعا می کنند که بهترین کیفیت ممکن را ارائه می دهند

این نکته تا چه اندازه می تواند صحت داشته باشد؟

خرید کرم و صابون گوری

کرم و صابون گوری با کیفیت بسیار عالی و از بین برنده تضمینی لک و جوش صورت

از بین برنده لک پوست صورت

کرم و صابون گوری اصل با تضمین اصالت و کیفیت بالا

خرید راحت کرم و صابون گوری اصل

کرم و صابون گوری وایتینگ اصل

تنها مرکز معتبر و مجاز فروش کرم و صابون گوری اصل

کرم و صابون گوری اصل، به عنوان یک لایه بردار قوی عمل کرده و با سرعت زیادی لک ها و جای جوش های قدیمی پوست را از بین می برد کرم و صابون گوری اصل، از بین برنده لک و جوش ها می باشد و به عنوان درمان قطعی درمان لک و جوش صورت شناخته می شود. بخاطر قدرت تاثیرگذاری بالای کرم و صابون اصل گوری، می توان تنها پس از استفاده چند روزه، علائم از بین رفتن جوش و لک های پوست را مشاهده کرد.


کرم گوری

پکیج کامل صابون و کرم گوری Goree

تمام فروشگاههای اینترنتی |، فزروشگاههای سطح شهر و حتی داروخانه هایی که اقدام به فرش کرم و صابون گوری می نمایند ادعا می کنند که کرم صابون گوری را با بهترین کیفیت ارائه می کنند یا اینکه همه انها ادعا می کنند که وارد کننده مستقیم این محصول از کمپانی سازنده ان می باشند.

این مسئله چقدر می تواند واقعیت داشته باشد؟

آیا با ویژگی های کرم و صابون گوری اصل آشنایی دارید؟

آیا می دانید کرم و صابون گوری اصل چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

یکی از بدهترین ناشنه های کرم و صابون گوری که پس از خرید و استفاده مشخص می شود جوش زدن پوست می باشد کرم و صابون گوری تقلبی باعث می شود که پوست صورت و بدن جوش های زیادی بزنند البته در برخی موارد نیز عوارضی به مراتب خطرناک تر خواهند داشت.

یکی از اولین و مهمترین نشانه های اصالت کرم و صابون گوری، وجود برچسب هولوگرام بر روی جعبه محصول می باشد. این برچسب که به رنگ نقره ای می باشد توسط شرکت سازنده کرم و صابون گوری و برای مشخص نمودن محصولات اصلی و از موارد تقلبی می باشد.

برای استفاده از کرم و صابون گوری و برای رسیدن به بهترین نتیچه مطلوب می بایست پکیج کامل کرم و صابون گوری تهیه و استفاده شود.


پکیج کامل کرم گوری اصل شامل

کرم گوری

صابون گوری

کرم ارچ arche

پماد درموویت

طبق دستور مصرف کمپانی تولید کننده کرم و صابون گوری، با استفاده از پکیج کامل کرم و صابون گوری می توان به بهترین نتیجه دست یافت و از داشتن پوستی زیبا و شاداب لذت برد.

برای اینکه پس از قطع مصرف کرم و صابون گوری اثرات مطلوب ان از بین نروند لازم است که هفته ای دو مرتبه تنها از صابون گوری استفاده شود.

خرید پکیج کامل کرم گوری اصل

کرم گوری

صابون گوری اصل

کرم ارچ

کرم درموویت

کرم و صابون گوری 100% اصل

کرم و صابون اصل دارای هولوگرام "  orginal  " می باشد


متاسفانه بسیاری از فروشگاهها، عطاری ها و بعضا حتی برخی از  داروخانه ها نیز اقدام به فروش کرم و صابون گوری تقلبی و با نام کرم و صابون گوری اصل می نمایند. کرم و صابون گوری تقلبی بسیار ارزانتر از نمونه اصلی آن می باشد به همین خاطر این فروشگاهها به طمع  دریافت سود بیشتر از مشتریان، نمونه تقلبی کرم و صابون گوری را با نام اصلی به فروش رسانده و سلامت و زیبایی افراد را به خطر می اندازند.

خواهشمندیم قبل از خرید کرم و صابون گوری، از اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

کرم و صابون گوری 100% اصل

با ضمانت برگشت وجه

خرید پکیج کامل کرم و صابون گوری

قیمت 78 هزار تومان

در صورت عدم رضایت از کرم و صابون گوری ارسالی، تمام وجه پرداختی شما بدون کم و کاست برگشت داده می شود.

شماره تلفن دفتر شرکت فروشگاههای نیک خرید

کرم گوری

تنها مرکز عرضه کرم و صابون گوری اصل

با 11 سال سابقه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

مطمئن باشید تنها کرم و صابون گوری اصل، دارای چنین تاثیر گذاری بی چون و چرایی می باشد.

 یکی از  محصولاتی که برای روشن و سفید شدن پوست تولید شده است، صابون گوری Goree می باشد کرم و صابون گوری به سرعت می تواند لک های پوست را از بین ببرد و به پوست، سفیدی و شفافیت خیره کننده ای ببخشد.

صابون روشن کننده و سفید کننده گوری

کرم و صابون گوری اصل دارای ضمانت اصالت و تاثیر گذاری عالی

کرم و صابون گوری اصل، از تاثیر گذاری بسیار خوبی برخوردار است پوست صورت را سفید و روشن کرده و تمام لک ها و جای جوش ها را از بین می برد.

توجه

در صورت عدم رضایت از کیفیت صابون و کرم گوری، وجه پرداختی برگشت داده می شود.

در صورتی که به هر دلیلی از کرم و صابون گوری خریداری شده رضایت نداشته باشید تنها با ارائه شماره فاکتور خرد موجود در بسته ارسال شده، هزینه دریافت شده به شماره کارت بانکی که از سوی شما معرفی می شود برگشت داده خواهد شد.


متاسفانه بیشتر فروشگاههای عرضه کننده کرم و صابون گوری، بخاطر حاشیه سود بیشتر نمونه تقلبی این محصول، اقدام به فروش کرم و صابون گوری تقلبی با نام کرم و صابون گوری اصل می نمایند.
تشخیص کرم وصابون گوری اصل از تقلبی، تنها در مقایسه هردو در کنار یکدیگر و استفاده از ان مشخص می شود .
با استفاده از کرم و صابون گوری اصل، بسرعت شاهد تاثیر گذاری خوب آن در از بین بردن لک و جوش های صورت خواهید بود.
تاکید می شود در خرید خود دقت نمایید تا افراد سودجو کرم صابون گوری تقلبی را بجای نمونه اصلی به شما نفروشند.

صابون و کرم گوری Goree

برخی از بانوان، بخاطر زندگی در مناطقی با آب و هوای گرم و خشک مانند قسمتهای مرکزی و جنوبی کشور، و یا بخاطر زایمان و بیماری و یا حتی بصورت مادرزادی، در ناحیه صورت دارای پوستی تیره می باشند پوست صورت این افراد، درخشندگی و شفافیت مناسبی نداشته به همین خاطر، هیچگاه از ظاهر و چهره خود راضی نیستند و این مسئله، بر روی اعتماد به نفس آنها تاثیر منفی می گذارد. باید به این دسته از خانم ها نوید این را بدهیم که خوشبختانه، روش های مفید و خوبی برای درخشان و روشن تر کردن پوست صورت وجود دارد و با استفاده از این روش ها می توانند، زیبایی و شادی را به خود هدیه بدهند.

بهترین روش درخشان و روشن کردن پوست صورت

 یکی از که برای روشن و سفید شدن پوست تاکنون تولید شده است، صابون گوری Goree می باشد با مصرف روزانه این صابون، و در یک بازه زمانی کوتاه، می توانید شاهد اعجاز آن باشید پس از مصرف یک دوره کوتاه مدت از این صابون، به بخوبی روشن و سفید شدن پوست صورت و دستهای خود را درک خواهید کرد. البته باید خاطر نشان شویم که استفاده از صابون و کرم گوری بخاطر تولید در لابراتوارهای غیر استاندارد و فاقد مجوزهای لازم، دارای ریسک بسیار زیادی در آسیب وارد کردن به پوست می باشد به همین خاطر توصیه می شود از مصرف کرم و صابون گوری اکیدا پرهیز شود.

شرکت گوری برای جلوگیری از فروش کرم و صابون گوری تقلبی،  محصولات اصلی خود را با هولوگرام عرضه می کند.

از خرید کرم و صابون بدون هولوگرام جدا پرهیز نمایید

طبق دستور شرکت تولید کننده کرم و صابون گوری، بهترین شیوه مصرف کرم گوری مخلوط کردن ان با دو کرم "ارچ" و "درموویت" می باشد با این شیوه تمام لک ها و کک و مک های صورت در طی مدت کمتر از سه روز بطور کامل از روی پوست محو شده و پوستی شفاف و ابریشمی را به شما هدیه می دهند.

صابون روشن کننده و سفید کننده گوری

حتما دلیلی وجود دارد که شما به مطالعه این مطلب پرداخته اید یا خود شما و یا اطرافیان تان، با مشکل تیرگی پوست صورت و یا بدن مواجه هستید در این صورت، باید عرض کنیم که به صفحه مناسبی هدایت شده اید چرا که یکی از بهترین و ارزانترین روش های درخشان و روشن تر کردن پوست صورت و بدن را به شما معرفی خواهیم کرد. تا کنون در این فروشگاه، چندین مدل کرم و صابون با خاصیت سفید و روشن کنندگی پوست عرضه شده است اما با اختلاف بسیار زیادی، صابون و کرم گوری، در صدر بهترین محصولات روشن و سفیدککنده پوست قرار می گیرند. به شما تضمین 100% می دهیم که با استفاده از صابون و کرم گوری، در یک مدت کوتاه، شاهد روشن و سفید شدن پوست خود باشید.

کرم گوری

صابون و کرم گوری، علاوه بر خاصیت سفید و روشن کنندگی، خاصیت ضد جوش و از بین برنده لک های پوست نیز می باشد افرادی که دارای لک های تیره بر روی پوست خود می باشند می توانند با استفاده از این پکیج، که شامل کرم و صابون گوری می باشد، از شر لک ا و جوش های صورت خود رها شوند.

پکیج گوری شامل کرم و صابون است که برای از بین بردن کک و مک و لکه های قهوه ای بعد از بارداری ، آثار سوختگی و جای جوش ، و همچنین روشن کردن پوست های تیره فوق العاده موثر است.

تفاوت نمونه اصلی با تقلبی کرم و صابون گوری : جعبه کرم و صابون اصلی همانند نخ داخل اسکناس نسبت به نور فرابنفش از زاویه های مختلف انعکاس نور دارد. آرم گوری روی بسته برجسته و قابل لمس بوده و تاریخ تولید و انقضای محصول روی جعبه ی کرم حک شده است. داخل کارتن شماره تماس کارخانه نوشته شده و پس از باز کردن قوطی کرم و بسته صابون رایحه بسیار دل انگیز و قوی به مشام می رسد. کرم گوری اصل سبز رنگ و سفت می باشد . اما نمونه تقلبی شل و دارای تعریق مشاهده می شود. در این فروشگاه تنها نمونه اصلی کرم و صابون گوری عرضه می شود. گرچه بتازگی نمونه های تقلبی تولید شده در لابراتوارهای زیرزمینی، دارای همین ویژگی های ظاهری نیز می باشند استفاده از کرم و صابون گوری تقلبی می تواند سلامتی و زیبایی افراد را با خطر جدی مواجه سازد.

کرم گوری اصل و صابون گوری اصل، دارای خاصیت سفید کنندگی و پاک کنندگی سطح پوست هستند درصورتی که از کرم و صابون گوری اصل در هرقسمتی از پوست بدن استفاده شود، می تواند باعث رفع سیاهی و تیرگی پوست شود.

کرم و صابون گوری 100% اصل

عصاره گیاه آلوئه ورا یکی از مهمترین موادی است که کارخانجات معتبر و شناخته شده لولزم آرایشی و بهداشتی جهان، از آن برای افزایش خاصیت روشن کنندگی و سفید کنندگی پوست استفاده می کنند عصاره گیاه آلوئه ورا و آواکادو در این گیاه، نقش مهمی در افزایش لطافت و درخشندگی پوست دارد.

کرم و صابون گوری، با برداشتن لایه ای سطحی از روی پوست، باعث پاکسازی سطح پوست از سلولهای مرده و آسیب دیده می شوند همچنین اسیدهای آمینه موجود در کرم و صابون گوری، روند کلاژن سازی پوست را افزایش داده و بخاطر داشتن خاصیت الاستیسیته، باعث افزایش خاصیت کش سانی و طراوت پوست می شود.

بخاطر شهرت جهانی صابون و کرم گوری و فروشش بسیار زیاد آن، متاسفانه نمونه های تقلبی نیز از این محصول روانه بازار شده اند و با قیمتهای مختلفی عرضه می شوند. نمونه های تقلبی صابون و کرم گوری، در برخی اوقات با یک سوم قیمت نمونه اصلی و در برخی اوقات تا چند برابر قیمت نمونه اصلی به فروش می رسند.

 

نحوه استفاده موثر :  هر شب قبل از خواب، صورت خود را با آب ولرم و صابون گوری شستشو داده و کرم آرایشی این پکیج را با مقداری از دو کرم دیگر مخلوط کرده و بر روی پوست خود ( کل صورت ) مالیده و ماساژ دهید صبح و پس از بیدار شدن از خواب، با آب ولرم و صابون گوری، دست و صورت خود را بشویید.

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، تنها مرکز مجاز فروش کرم و صابون گوری

دارای نماد اعتماد و مجوز رسمی

کرم و صابون گوری

گرم و صابون گوری وایتینگ اصل

در صورتی که امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی را ندارید، می توانید از طریق شماره تلفن زیر، سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید.

با برقراری تماس تلفنی با دفتر فروش فروشگاه نیک خرید، همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود. 37581011 -051

متاسفانه بسیاری از فروشگاهها، بخاطر کسب سود بیشتر کرم و صابون گوری تقلبی را با قیمتهای مختلفی بعضا حتی گرانتر از نمونه اصلی آن با نام کرم و صابون گوری اصل به فروش می رسانند.

کرم و صابون گوری ارسالی این فروشگاه دارای ضمانت اصالت و کیفیت کالا می باشد.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

تماس تلفنی

05137581011

خرید پکیج کامل کرم و صابون گوری

قیمت 78 هزار تومان

خرید کرم و صابون گوری اصل

 

این پکیج از طریق ارسال پستی برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت پکیج کامل کرم و صابون گوری اصل شامل چهار قلم  78 هزارتومان